RANDEVU
Hizmetlerimiz
İlk Muayene
İlk muayene, ağız içine genel bir bakış ve sıradan röntgen tetkiklerinden ibaret değildir. İlk muayene tanışmaktır, dinlemektir, tüm yönleriyle değerlendirmektir ve anlatmaktır.
Devamı
Gülüş Tasarımı
Güzel Bir Gülümseme Hayatınızı Değiştirebilir. Gülümsemek, mutluluğun ifadesidir. Estetik bir görünümün vazgeçilmez öğesi olan güzel bir gülümseme, yüzü oluşturan tüm sert ve yumuşak dokuların uyumundan doğar.
Devamı
İmplant Uygulamaları
İmplant uygulamasının başarısı, rahat bir hayatın başlangıcıdır. Dental implant, her tip dişsizlik tedavilerinden bazı ortodontik tedavi yaklaşımlarına dek pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.
Devamı
Pedodonti
Pedodonti, bebeklik çağından itibaren çocukların ağız-diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eden, aynı zamanda koruyucu önlemleri de içine alan diş hekimliği dalıdır.
Devamı
Dijital Görüntüleme
Ağız içi görüntüleme sistemleri ile özellikle sert dokulara sahip olan çene kemiği ve diş rahatsızlıklarının teşhis ve tedavilerini kolaylaştırmakta ve hekimlere yardımcı olmaktadır.
Devamı
Zirkonyum Kaplama
Günümüzde diş hekimliğinde estetiğin önemi artmaktadır. Yeni teknolojiler sayesinde elmas kadar sağlam inci gibi güzel doğal ve doku uyumlu metalsiz uygulamalarla estetiğin zirvesine ulasan zirkonyum ön plana çıkmaktadır.
Devamı
Bleaching (Diş Beyazlatma)
Diş rengi, diş estetiğinin sağlanmasında bireyler için oldukça önemlidir. Bazı durumlarda diş lekeleri ve diş taşlarını ortadan kaldırmak amacıyla tedaviler yetersiz kalmaktadır. Bu durumda doğru bir beyazlatma tedavisi ile diş rengi istenilen hale getirilebilir.
Devamı
Ortodonti
Ortodonti gerek genetik gerekse konjetinal nedenlerle dişlerin ağız içinde normalden farklı şekil ve konum bozukluklarıyla birlikte görülen dişsel ve çenesel bozuklukların tedavi edildiği diş hekimliği bilim dalıdır.
Devamı
Ağız Kokusu
Halitozis (ağız kokusu) ağızdan veya burundan gelen, hem kişiyi hem de çevresindekileri rahatsız eden nefesteki çirkin kokudur.
Devamı
Lamina (Yaprak Porselen)
Dişlerin tamamının kaplanmasına gerek kalmadan sadece ön yüzeylerine uygulanan porselen işlemidir.
Devamı
Periodontoloji
Dişeti hastalıklarının tedavisi olarak da bilinen periodontoloji, dişi tutan destek dokuların (Dişeti, çene kemiği, dişi kemiğe bağlayan dokular ve komsu diş yüzeyi) hastalıklarının tedavisinin yapıldığı bilim dalıdır.
Devamı
Botoks ve Dermal Dolgu
Hissettiğiniz Yaşı Yüzünüze Yansıtmak Elinizde... Ufak Bir Dokunuş… Büyük Bir Fark! Daha genç, daha çekici, daha estetik bir yüz görünümü arayışı, neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir.
Devamı
Koruyucu Diş Hekimliği
Hekimlik sadece hastalığı iyileştirmek değil var olan durumu korumak ve hastalık oluşumunun önüne geçmeye çalışmaktır.
Devamı
Estetik Diş Hekimliği
Estetik diş tedavisi, bir ağızda mümkün olan en doğal diş dizilimini sağlarken, bu dizilimi en üst standartlara yükseltmek biçiminde ifade edilebilir. Estetik diş hekimliği, en yalın tabirle diş hekimliği sanatıdır.
Devamı
Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi
Ağız, diş ve çene bölgelerindeki yumuşak ve sert dokulardaki hastalıkların, yaralanmaların ve gelişimsel bozuklukların tedavisi ve çözümü için yapılan medikal ve cerrahi girişimlerin oluşturduğu bir bilim dalıdır.
Devamı
Hareketli Protezler
Hareketli protez kendi içerisinde ikiye ayrılır. Eğer hasta tüm dişlerini kaybetmişse tam proteze ihtiyacı vardır. Hasta dişlerinin sadece bir kısmını kaybetmişse parsiyel denilen kısmi proteze ihtiyaç vardır.
Devamı
Dental Fobi
Pek çok insan dişçi korkusu yaşar ve diş hekimini mecbur hissettiğinde ziyaret eder. Diş hekimliğindeki teknolojik gelişmeler, dişçi korkusunu yenmek için yeni ve kullanışlı yöntemler ortaya koymuştur.
Devamı
Bonding Sistem
Dişin rengini veya şeklini değiştirmek, büyütmek veya bir kusurunu tedavi etmek amacı ile dişe yapılan ilavelere "Adeziv Sistem",diğer adı ile "Bonding" denir.
Devamı
Endodonti (Kanal Tedavisi)
Kanal tedavisi,dişlerde ağrı,apse ve kist oluşumuna neden olan,iltihaplı veya ölü diş pulpasının kök kanallarından çıkarılması,oluşan boşluğun temizlenip sağlığa zararlı olmayan doku dostu bir maddeyle tam olarak doldurulması demektir.
Devamı
Sabit Protezler
Sabit protez, ağza yapıştırılan ve takıldıktan sonra çıkarılamayan protez diş türüdür.
Devamı
Bruksizm (Diş Gıcırdatma)
Diş gıcırdatma problemi (Bruksizm), diş doktoru ve nöroloji, psikiyatri gibi çok fazla sayıda ki branşın belli bir seviye de alakadar olduğu bir sorundur.
Devamı
Geriatrik Diş Hekimliği
Tükürük akış hızında azalmaya bağlı olarak ağız kuruluğu görülebilir. İlerleyen yaşlarda hastanın genel sistemik rahatsızlıklara bağlı olarak kullanılan ilaçlar, baş boyun bölgesi radyoterapisi ve kemoterapötik ilaç kullanımı tükürük akış hızının azalmasında etkili olmaktadır.
Devamı
Ağız Kanseri Taraması
Ağız Kanseri…Hiç Duydunuz Mu? Ağız kanseri, en ölümcül 8 kanser türü arasında gösterilmektedir. Ağız kanserinin teşhisinde, diş hekiminin görev ve sorumluluğu vardır. Ağız kanseri, her zaman yüzeysel bir ağız içi muayene ile tespit edilemeyebilir.
Devamı
Acil Yardım
Acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz dental sağlık sorunlarınızda sizinleyiz. Diş ağrısı, diş çekimi, travma, aft tedavisi, diş hassasiyet sorunları ve uçuk gibi ağız ve diş sağlığı sorunlarınıza acil çözümler.
Devamı
HİZMETLERİMİZ

İlk Muayene
Gülüş Tasarımı
İmplant Uygulamaları
Pedodonti
Dijital Görüntüleme
Zirkonyum Kaplama
Bleaching (Diş Beyazlatma)
Ortodonti
Ağız Kokusu
Lamina (Yaprak Porselen)
Periodontoloji
Botoks ve Dermal Dolgu
Koruyucu Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği
Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi
Hareketli Protezler
Dental Fobi
Bonding Sistem
Endodonti (Kanal Tedavisi)
Sabit Protezler
Bruksizm (Diş Gıcırdatma)
Geriatrik Diş Hekimliği
Ağız Kanseri Taraması
Acil Yardım
ADRES

Çamlaraltı Mah. Fakülte Cad. No: 20/A
Çamlık - Pamukkale/Denizli

   
İLETİŞİM


(0258) 211 67 67
    
info@dentalrezidans.com

Dental Rezidans Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım 2017