RANDEVU
Ekibimiz
Diş Hekimi Mustafa Özcan 1976 Denizli doğumludur.
1996'da Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olup klinik hayatına başladı.
1998-99 döneminde Adana Asker Hastanesi'nde vatani görevini diş tabibi olarak yaptı.
1999-2006 yılları arasında kendi özel kliniğinde mesleğini sürdürdü.
2006 yılında Özel Merkez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu.
2015 yılına kadar Denizli halkına bu klinikte hizmet veren Dt. Özcan, 2015 yılında bu kliniği devrederek konumu, donanımı, kadrosu ve hedefleri ile Denizli ve çevresine yeni bir soluk getiren Özel Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni kurdu.
Genel diş hekimliğinin yanında lamina, seramik ve zirkonyum uygulamaları içeren estetik esaslı yaklaşımlar, botoks, dermal dolgu uygulamaları ve gülüş tasarımıyla ilgilenen Dt.Özcan 2018 yılında Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini açmıştır.
Evli ve 2 çocuk babası olan Mustafa Özcan Degiad ve Aysiad derneği ve Rotary kulübü üyesidir.
Ortodonti Uzmanı Dr. Serdar Z. AKIN 1960 Lüleburgaz doğumludur.
1977 yılında girdiği İ.Ü.Diş Hekimliği Fakültesinden 1982 yılında diş hekimi olarak mezun olmuştur.
1985 yılında Ortodonti A.B.D. uzmanlık sınavını kazanmış, 1988 yılı sonu itibariyle tez çalışmasını tamamlayıp Ortodonti Uzmanı unvanını almıştır.
1989 - 1995 yılları arasında Gümüşsuyu Asker Hastanesi Diş Kliniği'nde ortodonti uzmanı ve bir dönem de klinik şefi olarak çalışmış, 1996 yılından itibaren serbest ortodontist olarak özel muayenehane hekimliğini seçmiştir.
2010 yılında, ortodontik tedavilerin yanı sıra profesyonel anlamda Genel Diş Hekimliği ve özel ilgi alanına giren Kozmetik Diş Hekimliği konularında da çalışmaktadır.
Uzmanlığıyla ilgili ortodonti, ileri ortopedik-ortodontik bozuklukların ameliyatsız gerçekleşen tedavileri, erişkin ve pediatrik OSAS (Obstrüktif Uyku Apnesi Sendromu) hastalarının apareyle tedavisi, implantoloji, estetik ve kozmetik diş hekimliği konularında hizmet veren Dr.Serdar Z. Akın 2018 yılında Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'na katılarak çalışmalarına devam etmektedir.
Dt. Sümeyye CİRİT 1994 Afyonkarahisar doğumludur.
Lise öğrenimini Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesinde tamamlamış ,Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.
Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
Koruyucu Diş Hekimliği, Dental Fotoğrafçılık ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.


Dt. İlhan ERGİNCAN 1952 Çorum/İskilip doğumludur.
İlk ve ortaokulu İskilip'te, lise öğrenimini ise İstanbul Haydarpaşa Lisesi'nde tamamlamıştır. 1975 yılında A.İ.T.İ.A Diş Hekimliği Yüksek Okulu'ndan mezun olmuştur. Askerliğini Aydın Jn. Er Eğt. H. revirinde yapmıştır.
1976 yılında S.S.K Denizli Hastanesi'nde görev almıştır. S.S.K hastaneleri kapatıldıktan sonra kamudan emekli olarak Denizli ADSM' de diş hekimi olarak çalışmıştır.
1986 yılından beri ayrıca serbest diş hekimi olarak çalışmaktadır. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
Dt. Gülbahar KILIÇ 1992 Van/Erçiş doğumludur.
Lise öğrenimini İzmir Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Özel bir diş kliniğinde 2 yıl görev yapmıştır. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
Dt. Büşra CANLI 1992 Denizli doğumludur.
Lise öğrenimini Türk Eğitim Vakfı Anadolu lisesinde tamamlamış, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
 
Dt. Seçkin KARAOKUTAN 1986 Almanya doğumludur. 2010 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni bitirmiştir. Bitirme tezini İmplantoloji ve Peri-implantisis alanında yapmıştır.
2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda Doktora Eğitimine başlamıştır.
2012-2015 yıllarında Konya'da özel bir klinikte çalışmalarına devam etmiştir. Dental Rezidans'ın kuruluşundan itibaren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda hizmet vermeye başlamıştır.
Kendisi Estetik Diş Hekimliği (EDAD) ve International Team for implantology (ITI) aktif üyesidir.Uzman Dt. İrfan AKPINAR 1966 Denizli doğumludur. İlkokulu ve lise öğrenimini Denizli'de tamamlamıştır.
Hacettepe diş hekimliğinden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini Hacettepe protez bölümünde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi protetik diş tedavisi bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.
1997-1998 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Askeri Hastanesi'nde askerlik görevini tamamlamıştır. Askerlik dönüşü üniversitedeki görevine devam etmiştir.
1998-2018 yılları arasında protez uzmanı olacak kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmüştür. 2018 yılında Dental Rezidans ailesine katılarak Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
İlgi Alanları: Maxillo-Facial protezler-Estetik gülüş tasarımı-TME (Çene eklemi) rahatsızlıkları-İmplant ve implant üstü protezleri Üye olduğu dernekler: EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi)-TPİD (Türk Prostodonti İmplantoloji Derneği)-OSSEDER (Osseointegrasyon Derneği)

Diş Eti Has. ve Cerrahisi Uzmanı Raif ALAN Raif ALAN, 1986-Yenice/ÇANAKKALE doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Edremit/BALIKESİR'de tamamladıktan sonra 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden "Diş Hekimi" unvanı ile mezun olmuştur.
Özel bir klinikte çalıştıktan sonra Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji Anabilim Dalı Doktora programında Araştırma Görevlisi olarak görev almış olup, Ocak 2015 tarihinde tez savunmasını yaptıktan sonra "Doktor" unvanını almıştır. Aynı zamanda Diş Hekimliği doktora eğitimi sonucunda aldığı belge ile "Periodontoloji Uzmanı" unvanını almaya hak kazanmıştır.
Akademik çalışmalarını 2015-2018 tarihleri arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda "Yardımcı Doçent" (Dr. Öğr. Üyesi) olarak sürdüren Alan, ulusal ve uluslararası alanda yayınlanmış birçok bilimsel makalede yer almıştır. Ayrıca alanı ile ilgili güncel konuları yakından takip etmektedir. "Dişeti Hastalıkları Tedavisi ve Cerrahisi" ile "İmplantoloji" alanında hizmet veren Uzm. Dr. Raif ALAN, 2018 yılında Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'na katılarak çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Uzman Dr. Cihan Balkuvvar 1959 yılında Ankara doğumludur.
1983 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra 1990 yılında İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır.
1990 yılından 2008 yılına kadar Denizli'deki Özel Sağlık Kuruluşlarında görev yapmıştır.
2018 yılında Dental Rezidans ailesine katılarak Ağız ve Diş Sağlığı Grubu'nda aktif olarak hizmet vermektedir.
 

Kurucumuz

Dt. Mustafa ÖZCAN
Diş Hekimi
Uzman Diş Hekimleri

Uzman Dr. Serdar Z. AKIN
Ortodonti Uzmanı
Uzman Dr. Raif ALAN
Diş Eti Has. ve Cerrahisi Uzmanı
Uzman Dr. İrfan AKPINAR
Protez Uzmanı (Prostodontist)
Uzman Dr. Cihan Balkuvvar
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı


 
Diş Hekimleri

Dt. Seçkin KARAOKUTAN
Diş Hekimi
Dt. İlhan ERGİNCAN
Diş Hekimi
Dt. Sümeyye CİRİT
Diş Hekimi
Dt. Gülbahar KILIÇ
Diş Hekimi
Dt. Büşra CANLI
Diş Hekimi


 
Aslı ÖZÜNLÜ
İdari Koordinatör
Neşe BİNGÖL
İdari Koordinatör


 
Tuğba KOCABATMAZ
Anestezi Teknikeri
Velican TULUY
Hemşire
Vildan KAMA
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri
Meltem KOZAK ÖZDEMİR
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri
Fadime DİREK
Klinik Yardımcısı
Nuray TAŞDEMİR
Klinik Yardımcısı
Güleser KOÇU
Klinik Yardımcısı
Azime DURAN
Klinik Yardımcısı
Dilber GÖNÜL
Klinik Yardımcısı
Elif ŞAHİN
Klinik Yardımcısı
Sultan ŞAHİN
Klinik Yardımcısı


 
Nazlı DEMİRKAN
Tıbbi Sekreter
Ümran BAKIRLI
Tıbbi Sekreter
Enise TÜFEKÇİ
Tıbbi Sekreter
Gökhan AKTAŞ
Tıbbi Sekreter
Fatma KARABULUT
Tıbbi Sekreter


 
Hanife TOGA
Yardımcı Personel
Nafiye KARABACAKOĞLU
Yardımcı Personel
HİZMETLERİMİZ

İlk Muayene
Gülüş Tasarımı
İmplant Uygulamaları
Pedodonti
Dijital Görüntüleme
Zirkonyum Kaplama
Bleaching (Diş Beyazlatma)
Ortodonti
Ağız Kokusu
Lamina (Yaprak Porselen)
Periodontoloji
Botoks ve Dermal Dolgu
Koruyucu Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği
Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi
Hareketli Protezler
Dental Fobi
Bonding Sistem
Endodonti (Kanal Tedavisi)
Sabit Protezler
Bruksizm (Diş Gıcırdatma)
Geriatrik Diş Hekimliği
Ağız Kanseri Taraması
Acil Yardım
ADRES

Çamlaraltı Mah. Fakülte Cad. No: 20/A
Çamlık - Pamukkale/Denizli

   
İLETİŞİM


(0258) 211 67 67
    
info@dentalrezidans.com

Dental Rezidans Tüm hakları saklıdır.
Mega Tasarım 2017