İletişim
EKİBİMİZ
DR. İRFAN AKPINAR
Protez Uzmanı
DR. İRFAN AKPINAR

1966 Denizli doğumludur. İlkokulu ve lise öğrenimini Denizlide tamamlamıştır. Hacettepe diş hekimliğinden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini Hacettepe protez bölümünde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi protetik diş tedavisi bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 1997-1998 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Askeri Hastanesinde askerlik görevini tamamlamıştır. Askerlik dönüşü üniversitedeki görevine devam etmiştir. 1998-2018 yılları arasında protez uzmanı olacak kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmüştür. 2018 yılında Dental Rezidans ailesine katılarak Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda aktif olarak hizmet vermektedir. İlgi Alanları: Maxillo-Facial protezler-Estetik gülüş tasarımı-TME (Çene eklemi) rahatsızlıkları-İmplant ve implant üstü protezleri Üye olduğu dernekler: EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi)-TPİD (Türk Prostodonti İmplantoloji Derneği)-OSSEDER (Osseointegrasyon Derneği)

DR. T. UFUK ERTAN
Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi
DR. T. UFUK ERTAN

1960 İstanbul doğumlu, ilk öğrenimini İstanbul Maltepe’de, orta ve lise öğrenimini Kadıköy Maarif Koleji’nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra, aynı fakültede Ağız Diş Çene Hastalıkları Cerrahisi Anabilim Dalında doktorasını tamamlamıştır. 1987-2015 yılları arasında İstanbul’da serbest Diş Hekimi olarak çalışmış. 2015-2019 İstanbul Kartal ADSM’de cerrah olarak çalışmıştır. 2019 yılında Denizli’ye Yerleşerek Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu’nnda aktif olarak hizmet vermektedir.

UZM. DT. MERVE A. DEMİR
Pedodonti Uzmanı (Çocuk Diş Hekimi)
UZM. DT. MERVE A. DEMİR

1990 Mardin Kızıltepe doğumlu olup, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Antalya’da tamamlamış. 2009-2014 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde üniversite eğitimini tamamlamıştır. 2015-2019 yılları arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği bölümünde uzmanlığını yapmıştır. Uzmanlık eğitimi boyunca alanında ilerlemek için çeşitli kongre ve kurslara katılmıştır. 2019 yılında katıldığı Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubun’da devam etmektedir.

DR. CİHAN BALKUVVAR
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
DR. CİHAN BALKUVVAR

1959 yılında Ankarada doğdu. 1983 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1990 yılında İstanbul Şişli Etfal Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimini tamamladı. 1990 yılından 2008 yılına kadar Denizli’deki Özel Sağlık Kuruluşlarında görev yaptıktan sonra, halen Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

SEÇKİN KARAOKUTAN
Diş Hekimi
SEÇKİN KARAOKUTAN

1986 Almanya doğumludur. 2010 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. Bitirme tezini İmplantoloji ve Peri-implantisis alanında yapmıştır.

2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalında Doktora Eğitimine başlamıştır.

2012-2015 yıllarında Konyada özel bir klinikte çalışmalarına devam etmiştir. Dental Rezidansın kuruluşundan itibaren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda hizmet vermeye başlamıştır.

Kendisi Estetik Diş Hekimliği (EDAD) ve International Team for implantology (ITI) aktif üyesidir.

İLHAN ERGİNCAN
Diş Hekimi
İLHAN ERGİNCAN

1952 Çorum/İskilip doğumludur.

İlk ve ortaokulu İskilipte, lise öğrenimini ise İstanbul Haydarpaşa Lisesinde tamamlamıştır. 1975 yılında A.İ.T.İ.A Diş Hekimliği Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Askerliğini Aydın Jn. Er Eğt. H. revirinde yapmıştır.

1976 yılında S.S.K Denizli Hastanesinde görev almıştır. S.S.K hastaneleri kapatıldıktan sonra kamudan emekli olarak Denizli ADSM de diş hekimi olarak çalışmıştır.

1986 yılından beri ayrıca serbest diş hekimi olarak çalışmaktadır. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda aktif olarak hizmet vermektedir.

SÜMEYYE S. CİRİT
Diş Hekimi
SÜMEYYE S. CİRİT

1994 Afyonkarahisar doğumludur.

Lise öğrenimini Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesinde tamamlamış ,Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda aktif olarak hizmet vermektedir.

Koruyucu Diş Hekimliği, Dental Fotoğrafçılık ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

BÜŞRA CANLI
Diş Hekimi
BÜŞRA CANLI

1992 Denizli doğumludur.

Lise öğrenimini Türk Eğitim Vakfı Anadolu lisesinde tamamlamış, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda aktif olarak hizmet vermektedir.

ARİF IŞIK
Diş Hekimi
ARİF IŞIK

1964 Isparta doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de lise öğrenimini ise İzmir Atatürl Lises’inde tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra Denizli’de serbest diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Eskişehir’de çalışma hayatına devam etmiş ve 2010 yılında devlet memurluğuna atanmıştır. Sırasıyla İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ve Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesinde görev yapmıştır. 2019 yılında Emekli olan Arif Işık Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubunda hizmet vermektedir.

HANDE NUR DURU
Diş Hekimi
HANDE NUR DURU

1995 yılı Konya /Ereğli Doğumlu olup, ilkokul ve ortaokulu burada tamamlamıştır.Lise eğitimini Ankara’ da görmüş , 2018 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakülte’sinden derece ile mezun olmuştur.Mezun olduğu günden beri aktif olarak çalışma hayatında bulunan Duru, kendini geliştirmek adına birçok kurs ve kongrelere katılmıştır. Estetik dolgu, gülüş tasarımı, diş beyazlatma, zirkonyum kaplama, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları vb. birçok alanda tedavi yapmaktadır.


Son Güncelleme: 23.01.2021